Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

 ВІЗИТ ДО ЛАБОРАТОРІЇ РУДНОЇ МІКРОСКОПІЇ

кафедри ГРРКк

08.07.2021 року

В рамках програми Turkish-Ukrainian Staff  Week вхідної мобільності співробітників КА1 Еразмус+ представник партнерського університету Чанкири Каратекін (Туреччина) професор Ender Sarifakioglu, завідувачка департаменту Civil Engineering, 08.07.2021р.  відвідала лабораторію рудної мікроскопії кафедри геології та розвідки родовищ корисних копалин та ознайомилась з головними напрямами наукових досліджень співробітників кафедри. 

В процесі  спілкування  професор  Ender Sarifakioglu та професор Рузіна М.В. обговорили проблеми петрології  та рудоносності офіолітових поясів, зеленокам`яних структур, алмазоперспективних комплексів порід різних металогенічних провінцій світу. 

 

Дякуємо колегам за цікаву, змістовну бесіду та нову наукову інформацію в галузі геологічних досліджень!      

 

 КРУГЛИЙ СТІЛ

"103 - НАУКИ ПРО ЗЕМЛЮ"

24.11.2020 відбулась зустріч членів Науково-методичної комісії 103 спеціальності "Науки про Землю" та викладачів кафедр геологічного напряму факультету  Природничих наук та технологій з представниками виробничих геологічних організацій (стейкхолдерами).

Тема Круглого столу «Удосконалення якості підготовки бакалаврів та магістрів 103 спеціальності «Науки про Землю» (освітні програми «Геологія», «Гідрогеологія», «Геофізика»).

Круглий стіл пройшов дистанційно в онлайн-режимі на платформі Microsoft  у програмі Teams і був присвячений обговоренню питань удосконалення освітно-професійних програм бакалаврів і магістрів 103 спеціальності. 

Виступили з доповіддю та надали свої пропозиції представники  геологічних оргінізацій (Директорка Національної Асоціації Добувної промисловості України (НАДПУ) - Оринчак Ксенія Михайлівна, співзасновник компанії «РІАФОРС»  (Дистанційні методи розвідки РКК) - Красний Володимир, головний геолог  ТОВ «Геологічна компанія «ГЕОНІКС» - Малова Марина Леонідівна). 

Внесені пропозиції будуть детально розглянуті та опрацьовані науково-методичною комісією з 103 спеціальності "Науки про Землю" при перегляді освітніх програм.

Круглий стіл-103

Круглий стіл-103


© 2006-2021 Інформація про сайт