Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
банер.jpg


Комплексна навчальна практика з геологічної зйомки


Карпати 2



Комплексна навчальна практика з геологічної зйомки проводиться для студентів спеціальності 103 Науки про Землю (геологорозвідувальний факультет) після другого року навчання. Її метою є закріплення та практичне застосування знань, отриманих при вивченні курсу структурної геології.

   З 1955 друга практика з геологічної зйомки проводилася на Північному Кавказі. З 2000 років практика проводилась у Криму,  у Приазов'ї та у Середньому Придніпров’ї. З 2019 року, вперше була проведена практика на базі Гребенівського полігону у Карпатах у співпраці з Львівським національним університетом ім. Франка.

Карпати 1

  Практика після 2 курсу для бакалаврів спеціальності 103 «Науки про Землю» проходить в межах Гребенівського навчального полігону Сколівського району Львівської області. Навчальний полігон розташований в околиці села Гребенів, в північній частині села Зелем’янка, і в східній частині села Коростів.           У геоморфологічному сенсі район практики розташований у межах Карпатської гірської системи, а саме - в Зовнішніх Карпатах, та є у складі природнього національного парку Сколівські Бескиди.  Презентація практики_Карпати   

Відео 1   Маршрут 1 р.Орява         

 Відео 2   База проживання в селищі Верхнє Синьовидне

 Відео 3   Маршрут 3 р. Гребеневець

 Відео 4    Маршрут 4 р. Київець    

    

   Практика загалом поділяється на три періоди: підготовчий, польовий та камеральний.

Карпати 4 Карпати 6

     

Перший, підготовчий період триває тиждень і проходить у м. Дніпро, в аудиторіях університету. За цей час студенти знайомляться зі змістом програми практики та її календарним планом, де роз’яснюються основні завдання запланованих польових геологічних досліджень ( геологозйомочних робіт).     

Карпати 3

Польовий період триває 2 тижні і проходить на навчальному геологічному полігоні у Карпатах, в околицях с. Гребенів і с. В.Синьовидне Сколівського району Львівської області. Головним завданням цього періоду є проведення польових робіт (геокартувальних маршрутів), з метою самостійного збирання студентами даних (фактичного матеріалу), необхідного для складання геологічної карти М 1: 25 000.

      Польовий період завершується прийманням польових матеріалів, яке здійснюється комісією викладачів під головуванням наукового керівника практики.

         

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт