Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

 ВІЗИТ ДО ЛАБОРАТОРІЇ РУДНОЇ МІКРОСКОПІЇ

КАФЕДРИ ГРРКК

08.07.2021 року

В рамках програми Turkish-Ukrainian Staff  Week вхідної мобільності співробітників КА1 Еразмус+ представник партнерського університету Чанкири Каратекін (Туреччина) професор Ender Sarifakioglu, завідувачка департаменту Civil Engineering08.07.2021р.  відвідала лабораторію рудної мікроскопії кафедри геології та розвідки родовищ корисних копалин та ознайомилась з головними напрямами наукових досліджень співробітників кафедри. 

В процесі  спілкування  професор  Ender Sarifakioglu та професор Рузіна М.В. обговорили проблеми петрології  та рудоносності офіолітових поясів, зеленокам`яних структур, алмазоперспективних комплексів порід різних металогенічних провінцій світу. 

 

Дякуємо колегам за цікаву, змістовну бесіду та нову наукову інформацію в галузі геологічних досліджень! 

УЧАСТЬ  У МІЖНАРОДНИХ ПРОЄКТАХ

I. 2015-2018 р.р - Міжнародний. франко-український проект  від посольства Франції в Україні “Аспірантура під подвійним франко-українським керівництвом” (2015-2018 роки), захист дисертації  відбувся у травні 2018р. в університеті м. Пуат`є (Франція) з подальшою нострифікацією диплому в Україні.

Учасники проекту :

1. Аспірантка кафедри геології та розвідки родовищ корисних копалин  Солдатенко Є.В. (Косарєва Є.В.).

1. Науковий керівник від ун. Пуат`є – проф. А.Єль Албані

2. Науковий керівник від НТУ «Дніпровська політехніка» – професор кафедри геології та розвідки родовищ корисних копалин НТУ «Дніпровська політехніка Рузіна М.В.

2.1 В рамках проекту проф. Рузіною М.В. прийнято участь в роботі  міжнародного журі (Україна, Франція, Швейцарія) по оцінці захисту дисертаційної роботи  – підтвердження – відповідний сертифікат від університету Пуат`є (Франція) -2018р.;

Захист дисертації аспіранткою кафедри ГРРКК Евгенією Солдатенко
в університеті Пуат` є (Франція).