Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
банер.jpg

Міжнародна активність викладачів та студентів

Міжнародна мобільність студентів 

З 01 жовтня 2022 року по травень 2024 року Світлана Кузнецова (студентка групи 103-20-1) успішно проходить стажування в університеті Miskolci Egyetem у рамках програми Erasmus. Вона отримала можливість поглибити знання зі спеціальності "Науки про Землю" та отримати новий досвід.

В травні 2022р. наші студенти приймали активну участь в програмі RawMatenals у Telkibánya, Угорщина.  Вивчали нові технології дослідження мінералів в польових умовах.

Студентка гр. 103-20-1 Кузнецова Світлана та аспірантка Москаленко Софія а польових умовах (Угорщина)

З жовтня 2021 по лютий 2022 р. Студент 4-го курсу (спеціальність "Науки про землю") Сергій Литвинов навчався  у Montanuniversität Leoben Австрії за програмою Erasmus+.


Студент 103-18-2 Сергій Литвинов у Леобені (Австрія)

 Жовтень - грудень 2021 р. студенти кафедри отримували практичні навички в польових умовах на території Польщі за запрошенням компанії Geopartner Geofizyka.


Студенти групи 103-19-1 Тиха Софія та Бутенко Валентин за роботою (Польща 2021)

 28 січня -26 лютого 2020 рік  - магістр Москаленко С пройшла стажування  за лабораторними курсами "Water Quality and Minewater Treatment", при підтримці проекту DAAD DAAD "EcoMining: Development of Integrated PhD Program for Sustainable Mining & Environmental "


Лютий - червень 2020 р. Магістр групи 103м- 19-1 Eugenia Dementieva навчалась  у Університеті Мішкольцу, що в Угорщіні. Це стало можливим завдяки программі Ерасмус + та Offices of International Academic Mobility and International Projects.


Листопад-грудень 2019 р. Магістр групи 103м-19-1  знаходилась на стажуванні за програмою DAAD, за тематикою "EcoMining: Development of Integrated PhD Program for Sustainable Mining & Environmental Activities"


 жовтень 2019 - участь студентки Дементьєва Е. у гірничій школі Dubrovnik International ESEE Mining School DIM 2019 "Small Mining Sites" ( м. Дубровник, Хорватія).

2-15 вересня 2019 рік  Практика за участю Смєлова В. і Москаленко С. спеціальності «Науки про Землю» НТУ «Дніпровська політехніка» - ( м. Краків, країна Польща у рамках програми “RawMaterials” з тематики «Мідь»  

травень 2019 рік. Стажування студентів Дементьєва Е. Москаленко С. в лабораторії  Горно-металургійної академії ім. Станіслава Сташица (м. Краків,  Польща)

09-13 травня 2018 рік. Студенти Москаленко С. і Скряга Я. прийняли участь в польових маршрутах та лабораторних роботах Ягеллонського університету (м. Краків, Польща,)  конференція  «Дні геології»


  Міжнародна мобільність співробітників


У рамках програми Міжнародної академічної мобільності старший  викладач  кафедри ГР РКК НТУ «ДП» Хоменко Наталія Вікторівна з 03 січня  по 03 лютого 2023 року, за запрошенням генерального директора гірничо-геологічного консорціуму «Геобіт» Міхала Потемпи (м. Хшанув, Республіка Польща) проходила стажування на підприємстві консорціуму «Геобіт».

Відповідно завданню, ознайомилася з методами досліджень, що використовуються при вивченні вугільних покладів, методами дослідження територій деградованих гірничими виробками з метою їх рекультивації. Отримала практичні навички використання програмного забезпечення при вирішенні задач у сфері геології (програми GEOsoft  та GEOsoftEko). Встановлено ділові контакти з представниками Wydzial Nayk Przyrodniczch  Uniwersytetu Śląskiego w. Katowicach (Відділ природничих наук Сілезького університету у м. Катовіце). Отримано сертифікат про стажування від генерального директора «Геобіт» Міхала Потемпи.


з 18 жовтня 2022 р. по 14 грудня 2022 р асистент кафедри Москаленко Алла Борисівна проходила навчальний онлайн-курс професійного розвитку "DIGITAL TEACHING: ТЕХНОЛОГІЇ ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ в рамках проекту "Establishment of German-Ukrainian University Network for Securing Successful Education in Ukrainian Universities in Time of War and Crisis", фінансованого Німецькою службою академічних обмінів DAAD. Після завершення курсу підвищення кваліфікації "Digital Teaching 2022" у віртуальному просторі Технічного університету Дрездена був видан сертифікат.



з 26 травня 2022 р. по 29 липня 2022 р доцент кафедри Куцевол М.Л. проходила стажування за професійним спрямуванням у дослідницьких лабораторіях Факультету природничих і точних наук Університету Аліканте (місто Аліканте, Королівство Іспанія).


 08.07.2021 року. Візит до лабораторії рудної мікроскопії кафедри. В рамках програми Turkish-Ukrainian Staff  Week вхідної мобільності співробітників КА1 Еразмус+ представник партнерського університету Чанкири Каратекін (Туреччина) професор Ender Sarifakioglu, завідувачка департаменту Civil Engineering, 08.07.2021р.  відвідала лабораторію рудної мікроскопії кафедри геології та розвідки родовищ корисних копалин та ознайомилась з головними напрямами наукових досліджень співробітників кафедри.

 


В процесі  спілкування  професор  Ender Sarifakioglu та професор Рузіна М.В. обговорили проблеми петрології  та рудоносності офіолітових поясів, зеленокам`яних структур, алмазоперспективних комплексів порід різних металогенічних провінцій світу. Дякуємо колегам за цікаву, змістовну бесіду та нову наукову інформацію в галузі геологічних досліджень! 


У 2020 р.  Солдатенко Євгенія Валеріївна після завершення проекту  аспірантури з подвійним керівництвом також  взяла участь у стажуванні в рамках програми міжнародної академічної мобільності “Еразмус+ Міжнародна кредитна мобільність” в  Університеті Чанкири Каратекін (м. Чанкири, Туреччина); 29 лютого – 08 березня 2020 року.

Солдатенко Є.В. отримує сертифікат в рамках програми міжнародної академічної мобільності «Еразмус+ Міжнародна кредитна мобільність» (м. Чанкири, Туреччина)

У 2019р.– значно активізовано роботу із реалізації міжнародної кооперації. У рамках проекту «Включення країн СПСЄ (східна та південно-східна Європа) регіону та України в інноваційні розробки (акронім: Inclusion of the ESEE)» (координатор: Краківська гірничо-металургійна академія) за програмою Raw Materials за участю від НТУ «Дніпровська політехніка» професорів Р.О. Дичковського, Ю.Т. Хоменка, доцентів С.В. Шевченка та І.С. Нікітенка, асистента Хоменка Д.Ю.  та за участі польських науковців професорів Адама Пєстшиньського та Міхала Стефанюка, а також працівників Геологічної служби Фінляндії під керівництвом професора Ференца Мольнара проведено серію семінарів та геологічної подорожі для студентів НТУ «ДП» та Криворізького національного університету.
Продовженням цієї співпраці стало проведення наприкінці жовтня 2019 р. на базі нашого університету першої міжнародної Школи геологів. У рамках її роботи до Дніпра приїхали та підвищили рівень своєї кваліфікації 12 представників промислового комплексу Польщі.

2019 р. - участь співробітників  кафедри в міжнародному проекті «Geological Exploration Methodologies Program» (April-September 2019) . Intership was conducted in featuring with AGH University of Science and Technology (Poland), Geological Survey of Finland, Dnipro University of Technology (Ukraine), Kryvyi  Rih National University(Ukraine), PROXIS Sp.z o.o.(Poland), Concern Geobit-Pangea (Poland) - професор Рузіна М.В., (сертифікат про участь в проекті) 

ГРРКК-9 Форум енергетики,2018.png

Участь співробітників кафедри ГРРКК  у 9-му Міжнародному форумі з енергетики для сталого розвитку. 

Київ, 12 - 15 листопада 2018.

 

2016р. - захист дисертації  представником ГРО "Катока" (Ангола) під керівництвом співробітника кафедри геології та розвідки корисних копалин   підготовлено  дисертацію на тему «Оцінка перспектив алмазоносності району Муссенде (Ангола)-( захист у 2016р., затверджено ВАК України):

У 2014р. проф.Рузіною М.В. та асистентом кафедри Яциною Д.В. за дорученням міжнародного відділу НТУ «Дніпровська політехніка» проведено  стажування докторантів університету ім..Баджи Мохтар, Аннаба, Алжир: 


Проф. Рузіна  М.В. і асистент кафедри ГР РКК Яцина Д.В.  проводять дослідження з докторантами Б. Салемом та Ш. Абусланом з університету Баджі Мохтар, Аннаба (Алжир) в лабораторії рудной мікроскопії кафедри геології та розвідки родовищ корисних копалин НТУ «Дніпровська політехніка»


Угоди про міжнародне співробітництво

Польща

· КГМА  (Краків) – ФПНТ

Геологічний консорціум Pangea-GEOBIT пол

Франція

Університет Пуатє меморандум

Угорщина

Університет Мішкольц англ

Німеччина

Угода ТУ Фрайберзька горна академія англ

Туреччина

Університет Чанкири Каратекін меморандум про академічну

мобільність


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт